Л У Г А Н С Ь К А    О Б Л А С Т Ь

П О П А С Н Я Н С Ь К А    М І С Ь К А    Р А Д А

ШОСТОГО  С К Л И К А Н Н Я

міського голови

21 07 2014                     м. Попасна                                                  №  136

Про скликання чергової

п’ятдесят восьмої  сесiї  міської ради

шостого  скликання

Згідно п.8 ч.4 ст.42, п.20 ч.3 ст.42, п.п.4,9 ст.46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні:

1. Скликати чергову п’ятдесят восьму сесію  міської ради 15.10.2014 р. о 10.00 год. у залі   засідань виконкому міської ради.

2. Запропонувати  на розгляд сесії  порядок денний:

-         Про визнання  повноважень депутата  Попаснянської міської ради шостого скликання  Третьякова  М.А.

-        Про затвердження звіту про виконання міського бюджету  за 1 півріччя  2014 р.

-        Про внесення змін  до міського бюджету на 2014 рік.

-        Про виконання Плану соціально-економічного розвитку м. Попасна за  1 півріччя 2014 року.

-        Про внесення  змін  та доповнень  до Плану соціально-економічного розвитку    м. Попасна на 2014 рік.

-        Про підготовку житлово-комунального господарства міста та об’єктів соціальної сфери до роботи в зимовий період 2014-2015 років

-        Про дострокове  припинення повноважень депутата Попаснянської міської ради VI скликання Лепського А.В.

-        Про внесення змін до рішення Попаснянської  міської ради від 17.11.2010 року №2/3 «Про персональний та чисельний склад постійних комісій Попаснянської  міської ради» (із змінами).

-        Про хід виконання міської  Програми здійснення профілактики алкоголізму, тютюнопаління,наркоманії та інших негативних проявів у молодіжному середовищі в місті Попасна на 2011-2015 роки.

-        Земельні питання.

-        Інші.

3.  Для попереднього розгляду питань, що вносяться до порядку денного чергової  п’ятдесят восьмої    сесії міської ради, провести  15.10.2014 р. о 09 -00 год. спільне засідання депутатських комісій Попаснянської  міської ради.

4.  Секретарю  міської ради на підставі пропозицій, наданих депутатами , виконавчим комітетом міської ради сформувати проект порядку денного та регламенту роботи п’ятдесят восьмої  сесії   та надати їх мені.

5. Проекти  рішень  розмістити на офіційному веб-сайті міської ради   http://popasn-gorsovet.gov.ua

6. Контроль за виконанням  даного розпорядження покласти на секретаря ради

Лисиченко Т.Є.

Міський голова                                                                       Ю.І.  Онищенко