1. Про місцеві  податки і збори в місті Попасна .
  2. Про затвердження міської Програми сприянню встановлення індивідуального опалення «Тепло в кожний дім» в м.Попасна на 2011-2015р.р.
  3. Про внесення  змін  та доповнень до  рішення міської ради від 12.01.2011 р. №5/15 «Про затвердження Програми виконкому Попаснянської міської  ради з питань соціального захисту та соціального забезпечення населення на 2011-2014 р.р.».
  4. Про відкриття додаткових груп  в дошкільних навчальних закладах.
  5. Про внесення змін  до рішення  міської ради  від 17.12.2010 р. №4/17 «Про затвердження структур дошкільних навчальних закладів» (додаток1),(додаток 2,3).
  6. Про уточнення  показників   та внесення змін до міського бюджету  на 2011 рік (додатки1,2),(додаток3), (додаток4).
  7. Про звіт ПАТ «Попаснянська міська друкарня» про фінансово-господарську діяльність.
  8. Про виконання Плану соціально- економічного розвитку м.Попасна за  I півріччя 2011 року.
  9. Про внесення змін та доповнень  до  Плану соціально-економічного розвитку м.Попасна на 2011 рік.
  10. Про затвердження  Правил благоустрою території міста Попасна.
  11. Про  передачу з комунальної власності територіальної громади м.Попасна до комунальної власності сіл, селищ, міст Попаснянського  району нежитлових приміщень центральної районної бібліотеки.
  12. Про доповнення  переліку  об`єктів   місцевої приватизації на 2011 рік.
  13. Про внесення змін до рішення міської ради від 10.11.2010 р. №1/4   «Про виконавчий комітет Попаснянської міської  ради» (зі змінами).
  14. Про внесення змін та доповнень до Регламенту Попаснянської міської ради, затвердженого рішенням другої сесії міської ради шостого скликання від 17.11.2010 р. № 2/1(зі змінами).
  15. Про перспективний план роботи Попаснянської міської ради на II півріччя 2011 року.
  16. Про затвердження  переліку   з продажу  земельних ділянок або продажу права   оренди  на них  шляхом аукціону у 2011 р. в  м. Попасна.
  17. Про розробку технічної документації та проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують права на земельні ділянки  у м. Попасна.
  18. Про  поновлення договорів оренди землі в м. Попасна.
  19. Про затвердження  проектів відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують   право на земельні ділянки у м. Попасна.
  20. Про припинення договору оренди земельної ділянки.
  21. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право власності на земельні ділянки у м. Попасна.
  22. Про  розташування тимчасової  споруди у м. Попасна.
  23. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення.
  24. Про надання дозволу на складання проекту рекультивації порушеної земельної ділянки у м. Попасна.
  25. Про вилучення із користування  земельної ділянки у  м. Попасна.
  26. Про внесення   змін   до   рішення 7 сесії  Попаснянської  міської ради  п’ятого скликання  від 15.09.2006 р. № 7/10  «Про припинення права користування земельними ділянками та упорядкування документів, що посвідчують право на земельні ділянки у м. Попасна».
  27. Різне.

Міський голова                                                                  Ю.І.Онищенко