1. Про внесення змін  до міського бюджету  на 2012 рік (додаток1), (додаток2)

2. Про  затвердження  структури  Попаснянського МПЗОВ "Салют" на період  літньої оздоровчої кампанії  (додаток).

3. Про внесення змін  до Плану  соціально-економічного розвитку  м. Попасна на 2012 рік.

4. Про підготовку  та організацію  літньої оздоровчої кампанії  2012 року ПМПЗОВ "Салют".

5. Про  організацію  літньої оздоровчої кампанії  2012 року в дошкільних  навчальних  закладах міста.

6. Про затвердження переліку ремонту доріг м. Попасна за рахунок субвенції   із державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання вулиць і доріг комунальної власності.

7.Про затвердження переліку об`єктів будівництва м. Попасна, які фінансуються за рахунок субвенції   із державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій

8.Про внесення змін до рішення міської ради від 27.02.2012 р. № 23/14 «Про безоплатне прийняття в комунальну  власність   територіальної громади міста  засобів зовнішньої реклами»

9. Про внесення змін до установчих документів ПКП «Місто» в частині зменшення статутного капіталу підприємства.

10. Про передачу на баланс ОСББ «Граніт-Попасна» багатоквартирного житлового будинку, розташованого за адресою вул. Первомайська, 7

11. Про безоплатне прийняття у комунальну власність  територіальної громади міста Попасна надземного,підземного сталевого газопроводу низького тиску,який був побудований за кошти  громадян,  та безоплатну передачу його з комунальної власності у власність Публічного акціонерного товариства по газопостачанню і газифікації «Луганськгаз» з постановкою на баланс філії –Попаснянському міжрайонному управлінню з експлуатації газового господарства.

12. Про безкоштовне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Попасна надземногосталевого газопроводу середнього тиску, який був побудований за кошти державної субвенції та місцевого бюджету по проекту «Газопровід по вул. Первомайська в м. Попасна Луганської обл. (II черга)»  та безкоштовну передачу його з комунальної власності у власність Публічного акціонерного товариства по газопостачанню і газифікації «Луганськгаз» з постановкою на баланс філії – Попаснянському міжрайонному управлінню з експлуатації газового господарства.

13. Про безкоштовну передачу  на баланс приватного підприємства «Центроград-Попасна» фасадного надземного сталевого газопроводу низького тиску та розподілювача тиску газу (РДГС-10), які були  побудовані за кошти державної субвенції та місцевого бюджету по проекту «Газозабезпечення  житлових будинків по вул. Первомайська, № 147,151, 153 в м. Попасна. Фасадний газопровід.»

14. Про безкоштовне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Попасна шкафного розподільчого пункту по вул. Леніна, № 149, який був побудований за кошти державної субвенції та місцевого бюджету по проекту «Встановлення ШРП по вул. Леніна, № 149 в м.Попасна» та безоплатну передачу  його з комунальної власності у власність Публічного акціонерного товариства по газопостачанню і газифікації «Луганськгаз» з постановкою на баланс філії – Попаснянському міжрайонному управлінню з експлуатації газового господарства.

15. Про внесення  змін до рішення  Попаснянської міської ради  шостого  скликання  від 12.10.2011р.  № 17/31 "Про  поновлення  договорів  оренди  землі  у м. Попасна".

16.Про зміну  цільового   призначення  земельної  ділянки, яка перебуває у приватній  влсності гр. З...

17.Про затвердження  технічної документації із землеустрою  щодо  складання  документів, що посвідчують  право  на земельні  ділянки у м. Попасна.

18.Про надання  дозволу  на розробку  технічної  документації  із землеустрою  щодо складання  документів, що посвідчують право  на земельні ділянки у м. Попасна

19. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у м. Попасна та їх передачу

20. Про надання дозволу  на складання проекту землеустрою.

21.Про поновлення договорів  оренди землі у м. Попасна

22. Про внесення  доповнень  до рішення   дев`ятнадцятої  сесії Попаснянської міської ради від 16.11.2011р. № 19/11 «Про  план  діяльності  Попаснянської міської ради  з підготовки  проектів  регуляторних  актів  на 2012 рік».

23. Про визначення  органу  приватизації   комунального майна  територіальної громади  м. Попасна.