Попаснянська міська рада

“Олімпійське лелеченя”

28.02.2014 р. у м. Попасна на базі ДЮСШ відбувся спортивно-масовий захід серед учнів навчальних закладів. Ініціатором і засновником Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей “Олімпійське лелеченя” є Національний олімпійський комітет України. Захід відбувся при підтримці КУ «Попаснянський районний центр «Спорт для всіх». Основна мета заходу: виховання учнів на гуманістичних цінностях олімпійського руху – дружбі, взаємоповазі, солідарності, благородстві; формування в них навичок і культури здорового способу життя, залучення їх до активних занять фізичною культурою та спортом, підготовка до високопродуктивної праці.

У заході прийняли участь команди Попаснянської ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Попаснянської ЗОШ І-ІІІ ст. №24, Попаснянської ЗОШ І-ІІІ ст. №25, Попаснянської гімназії №20 та Комишувахської ЗОШ І-ІІІ ст. Захід складався з презентації команди, вікторини та комбінованої естафети.

У підсумках змагань І місце виборола команда Попаснянської ЗОШ №25, ІІ місце – Гімназія №20 та ІІІ місце - Попаснянська ЗОШ № 1.

Учні отримали велике задоволення від заходу. Команди - переможці та учасники були нагороджені грамотами КУ «Попаснянський районний центр «Спорт для всіх», від відділу освіти, молоді та спорту Попаснянської РДА, КУ «Попаснянський РМЦ».

 

Важливо!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник