Сьогодні, 3 вересня у великій залі Дитячої школи мистецтв відбулося нагородження переможців щорічного міського конкурсу «Гордість Попасної-2020». Привітали переможців Попаснянський міський голова Юрій Онищенко та голова Попаснянської районної державної адміністрації- керівник районної військово-цивільної адміністрації Роман Власенко.
Переможцями конкурсу дійсно стали ті, хто вносить великий вклад в соціально-економічний, культурний, спортивний, медичний, освітній розвиток міста, а саме:
«Відкриття року»
- Аліпова Дар’я – випускниця Попаснянської гімназії №20.
«Підприємство року»
- ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод».
- ТОВ «Попаснянський хлібокомбінат».
«Господарник року»
- Брухан Віталій Вікторович –фінансовий директор ТОВ «Попаснянський хлібокомбінат».
«Громадський діяч року»
- Богданов Станіслав Сергійович – голова Громадської організації «КОМРОЗ».
- Сухомлін Олена Олександрівна – голова громадської організації «Дій заради мрій».
- Євтушенко Дмитро Костянтинович - голова громадської організації «Попаснянська ініціатива».
«Кращий працівник залізничної галузі»
- Балабуха Олександр Анатолійович – машиніст тепловозу транспортного цеху ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод».
«Кращий вчитель року»
- Заіченко Світлана Миколаївна – вчитель української мови та літератури Попаснянської багатопрофільної гімназії №25.
«Захисник року»
- Гараз Іван Вікторович – командир 30-ї окремої механізованої бригади.
«Кращий представник медичної сфери»
- Ковальчук Олександр Володимирович – директор НКП «Попаснянська районна центральна лікарня.
«Митець року»
- Лісовець Аліна Валентинівна – художній керівник ансамблю «Мелодія».
«Кращий підприємець року»
- Блінов Сергій Михайлович – фізична особа-підприємець.
«Кращий працівник сфери послуг року»
- Жуганов Сергій Борисович – головний інженер ВП «Попаснянський департамент» КП «Попаснянський районний водоканал».
«Професіонал року»
- Устенко Марина Георгіївна – директор Попаснянської ЗОШ №21.
- Синиця Павло Павлович – головний механік ТДВ «Попаснянський ВРЗ».
«Родина року»
- Баштова Тетяна Василівна – прийомна мати.
«Кращий спортсмен року»
- Івженко Ольга Андріївна – чемпіонка України з важкої атлетики 2020 року.
«Кращий наставник року»
- Островський Анатолій Антонович – штампувальник ковальсько-штампувального цеху ТДВ «Попаснянський вагоноремонтний завод».

Також під час урочистостей цінними подарунками від міського голови були відзначені переможці Конкурсу з благоустрою біля своїх прибудинкових територій» та переможці Конкурсу найцікавіших ідей і акції-естафети «Активні громадяни успішна Попасна».
Творчими номерами переможців привітали колективи з Будинку культури міста Лисичанськ, Попаснянського районного будинку культури та педагоги Попаснянської загальноосвітньої школи №21.