Порядок денний

1. Про розгляд дозвільних документів щодо розмішення  базової станції ПРаТ "МТС Україна" за адресою м. Попасна, вул. Первомайська,43ж.
  2. Про охорону громадського порядку та профілактику правопорушень неповнолітніх та молоді на території міста Попасна.
  3. Про внесення змін до  міського бюджету  та уточнення його показників на   2012 рік.(додаток1),(додаток2).
  4. Про затвердження прапора міста Попасна.
  5. Про  стан підготовки житлово-комунального господарства міста до роботи в зимовий період 2012-2013 р.р.
  6. Про внесення  змін та доповнень  до Плану соціально-економічного розвитку м. Попасна на 2012 рік (із змінами).
  7. Про надання права викупу вбудованого нежитлового приміщення, розташованого за адресою м. Попасна Луганської обл., вул. Артемівська, 6а.
  8.   Про доповнення переліку об’єктів місцевої програми приватизації на  2012 р.
  9. Про надання дозволу на списання основних засобів з балансу Попаснянського ЖКО
  10. Про внесення змін до рішення Попаснянської міської ради від 25.07.2012 р. №28/17 «Про затвердження протоколу №5 засідання комісії з надання обладнання, допомоги на влаштування індивідуального опалення квартири від 23.07.2012 року».
  11. Про затвердження протоколу № 6 засідання комісії з надання обладнання, допомоги на влаштування індивідуального опалення квартири від 27.08.2012 року
  12. Про внесення змін до рішення Попаснянської міської ради від 25.05.2012 р. №26/6 « Про затвердження переліку ремонту доріг м. Попасна за рахунок субвенції із державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання вулиць і доріг комунальної власності».
  13. Про безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Попасна надземного,підземного сталевого середнього тиску,, поліетиленового газопроводу який був побудований за кошти  громадян, його з комунальної власності у та безоплатну передачу  власність Публічного акціонерного товариства по газопостачанню і газифікації «Луганськгаз» з постановкою на баланс філії –Попаснянському міжрайонному управлінню з експлуатації газового господарства.
  14. Про внесення доповнень  до рішення дев"ятнадцятої сесії  Попаснянської міської ради  від 16.11.2011 р. № 19/11 "Про  план діяльності  Попаснянської міської ради  з підготовки  проектів  регуляторних актів на 2012 рік" із змінами.
  15. Про затвердження Програми передачі гуртожитків у власність територіальної громади міста Попасна та реалізації житлових прав мешканців гуртожитків.
  16. Про створення постійної комісії із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків міста Попасна.
  17. Про розгляд подання слідчого СВ Попаснянського РВ УМВС України  в Луганській області.
  18. Про внесення змін до рішення Попаснянської міської ради шостого скликання від 25.06.2012 р. №27/21 "Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у м.Попасна"
  19. Про затвердження  проектів землеустрою щодо   відведення   земельних          ділянок  у м. Попасна та їх передачу
  20. Про  затвердження  технічної   документації  із землеустрою щодо складання  документів, що посвідчують право на земельні ділянки у  м.Попасна
  21. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у м . Попасна
  22. Про внесення змін до рішення Попаснянської міської ради шостого скликання від 27.04.2012 р. №25/22 «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у м. Попасна
  23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення частини земельної ділянки, яка перебуває у приватній власності гр. Г..................
  24. Про  поновлення договору  оренди  землі  у м. Попасна
  25. Про  надання  дозволу   на  розробку технічної документації   із  землеустрою  щодо складання документів, що посвідчують право користування земельною  ділянкою у м. Попасна
  26. Про  надання  дозволу   на   розробку  технічної документації   із  землеустрою  щодо складання документів, що посвідчують право  на земельні ділянки у м.Попасна.

27. Про внесення  змін до рішення Попаснянської міської ради від 25.05.2012 р.     №26/7 «Про затвердження переліку об`єктів будівництва  м. Попасна, які фінансуються за рахунок субвенції   із державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій»

28. Про передачу котелень в оперативне управління  дошкільним  навчальним закладам