1. Про надання згоди щодо вступу Попаснянської міської ради  до складу засновників Попаснянської районної комунальної установи «Трудовий архів».
  2. Про внесення змін   до рішення міської ради від 10.11.2010 р. №1/4 «Про виконавчий комітет Попаснянської міської ради»( зі змінами).
  3. Про результати проведених  досліджень рівня електромагнітних випромінювань у зв’язку з роботою базової станції ПРаТ «МТС Україна» за адресою м.Попасна, вул. Первомайська, 43.
  4. Про уточнення показників міського бюджету на 2012 рік (додаток).
  5. Про звіт міського голови про діяльність виконавчих органів Попаснянської міської ради за період з листопада 2011 р. по листопад 2012 р.
  6. Про хід виконання міської Програми розвитку фізкультури і спорту у м. Попасна на 2011-2014 роки.
  7. Про затвердження плану роботи Попаснянської міської ради на  2013 рік.
  8. Про хід виконання міської Програми реформування і розвитку житлово- комунального господарства м. Попасна на 2011-2014 роки.
  9. Про внесення змін до рішення міської ради шостого скликання від 21.12.2011р. № 20/8 «Про внесення змін до рішення міської ради шостого скликання від 14.07.2011р. № 13/1 «Про місцеві податки і збори в м. Попасна».
  10. Про безкоштовне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Попасна вуличного надземного, сталевого газопроводу середнього тиску, який був побудований за кошти місцевого бюджету по проекту «Уличный газопровод среднего давления к жилому дому № 3 по ул. Ленина в г. Попасная» та безкоштовну передачу його з комунальної  власності у власність Публічного акціонерного товариства по газопостачанню і газифікації «Луганськгаз» з постановкою на баланс філії – Попаснянському міжрайонному управлінню з експлуатації газового господарства.
  11. Про безкоштовне прийняття у комунальну власність територіальної громади міста Попасна підвідного надземного сталевого газопроводу низького тиску, який був побудований за кошти місцевого бюджету по проекту  «Система газоснабжения автономной миникотельной коммунального учреждения  «Дошкольное общеобразовательное учреждение (ясла-сад) № 6 по ул. Ленина, 155а Попаснянского городского совета Луганской области». Подводящий газопровод»  та безкоштовну передачу його з комунальної власності у власність Публічного акціонерного товариства по газопостачанню і газифікації«Луганськгаз» з постановкою на баланс філії – Попаснянському міжрайонному управлінню з експлуатації газового господарства.
  12.  Про надання права викупу нежилого приміщення (8/1000 частки адміністративної будівлі), розташованого за адресою м. Попасна Луганської обл., вул. Мічуріна, 1.
  13.  Про затвердження  проектів землеустрою щодо   відведення   земельних  ділянок  у м. Попасна та їх передачу:
  14.  Про  затвердження  технічної   документації  із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки у  м.Попасна:
  15.  Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у м. Попасна
  16.  Про  надання  дозволу   на   розробку  технічної документації   із  землеустрою  щодо складання документів, що посвідчують право  на земельні ділянки у м.Попасна:
  17.  Про  поновлення договорів оренди землі у м. Попасна.
  18.  Про припинення права постійного користування земельною ділянкою у м. Попасна ПрАТ « Попаснянська міська друкарня».
  19. Про  звільнення Служби у справах дітей Попаснянської райдержадміністрації від сплати державного мита за повторну видачу свідоцтв про реєстрацію актів  цивільного стану у 2013 році.
  20. Про  внесення змін до установчих документів Попаснянської районної комунальної організації «Трудовий архів».
  21. Про визання майна таким, що є безхазяйним.