Про міський бюджет  на 2014 рік  (додатки)

Про внесення змін до рішення міської ради від 17.11.2010 № 2/6 «Про умови оплати праці працівників Попаснянської міської ради та її виконавчого комітету»

Про  затвердження  Плану  соціально-економічного  розвитку  м. Попасна на 2014 рік

Про хід виконання міської цільової Програми роботи з обдарованими дітьми та молоддю м. Попасна на 2012-2015 роки у  2013 році

Про дострокове  припинення повноважень депутата Попаснянської міської ради VI скликання Гапотченко І.В.

Про внесення змін до рішення Попаснянської  міської ради від 17.11.2010 року №2/3  «Про персональний та чисельний склад постійних комісій Попаснянської  міської ради»

Про звіт  постійної комісії з питань  бюджету, фінансів, регіональних зв’язків і комунальної власності

Про внесення доповнень до рішення Попаснянської міської ради від 26.09.2013  №45/29 «Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу Попаснянського комунального підприємства «Місто»

Про внесення змін до рішення   міської ради від 29.11.2013  № 48/8 «Про затвердження  Переліку  земельних ділянок  для продажу   або  продажу права оренди  на них  на земельних торгах окремими лотами в  м. Попасна»

Про прийняття безхазяйної інженерної мережі до комунальної власності територіальної громади міста Попасна

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у м. Попасна

Про закріплення права комунальної власності за земельними ділянками, які  розташовані  у м. Попасна та поновлення договорів оренди  земельних ділянок

Про закріплення права комунальної власності на земельні ділянки, які розташовані в  м. Попасна

Про закріплення права комунальної власності на земельну ділянку та затвердження  проекту землеустрою щодо   відведення   земельної   ділянки  та передачу її  в оренду у  м. Попасна

Про закріплення права комунальної власності на земельні ділянки  та затвердження технічної   документації із землеустрою щодо встановлення   (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) і передачі у приватну власність в м. Попасна.

• До уваги членів виконавчого комітету