1. Про міський бюджет на 2015 рік. (додаток) (додаток)
  2. Про встановлення ставки акцизного податку.
  3. Про затвердження Плану соціально-економічного розвитку м. Попасна на 2015 р.
  4. Про місцеві податки і збори в м. Попасна. (із додатками)
  5. Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності міста, що підлягають відчуженню шлюхом приватизації у 2015 році.
  6. Про клопотання перед Попаснянською районною радою про прийняття до загальної власності територіальніх громад сіл, селищ, міста Попаснянського району в особі Попаснянської районної ради дошкільних навчальних закладів міста Попасна.
  7. Про внесення змін до рішення міської ради від 16.11.2011р. №19/3 «Про затвердження міської цільової Програми роботи з обдарованими дітьми та молоддю м. Попасна на 2012-2015 роки» (із змінами).
  8. Про внесення змін до Програми висвітлення діяльності Попаснянської міської ради та її виконкому в засобах масової інформаціїї на 2011 – 2014 роки, затвердженої рішенням Попаснянської міської ради від 12.01.2011 №5/14.
  9. Про внесення змін до Програми виконкому Попаснянськлї міської ради з питань соціального захисту та соціального забезпечення населення на 2011 – 2014р.р, затвердженої рішенням Попаснянської міської ради від 12.01.2011 №5/15.
  10. Про звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо виплати з коштів державного бюджету грошової допомоги сім'ям загиблих загиблих мирних жителів під час проведення бойових дій на сході України.
  11. Про  зміну коефіцієнта орендної плати на земельну ділянку, розташовану в м. Попасна по вул. Артемівська №1а.
  12. Різне.