Цієї суботи, 7 грудня, у ПМСЗ «Відродження» пройшов Відкритий чемпіонат міста Попасна з міні-футболу серед юнаків 2009 – 2010 років народження.

У турнірі взяли участь шість команд: «Шахтар» м. Попасна, ДЮСШ м. Попасна, «Тигр» м. Сєвєродонецьк, «Прорив» м. Сєвєродонецьк, КЗ «НВК «Гарант» м. Лисичанськ, «Шахтар» м. Торецьк.

За регламентом турніру команди були розподілені на дві групи по три команди.

Традиційно змагання розпочалися зі спільного виконання Гімну Україні. Згодом міський голова Юрій Онищенко побажав учасникам турніру міцного здоров'я, успіхів у змаганні й, звісно, перемоги найсильнішим.

За результатами гри першої стала команда КЗ «НВК «Гарант» м. Лисичанськ. Срібло у команди «Шахтар» з Торецька, а бронза у футболістів ДЮСШ м. Попасна.