У зв’язку зі створенням ЦНАПу при виконавчому комітеті Попаснянської міської раді у відділі надання адміністративних послуг (м. Попасна вул. Миру, 151) на даний час здійснюються заходи по налагодженню роботи ЦНАПу, отриманню доступу до реєстрів та виготовлення печаток. На цей період прийом документів для отримання адміністративних послуг у відділі надання адміністративних послуг тимчасово не здійснюється.

На даний час ЦНАП виконавчого комітету Попаснянської міської ради укладає нову угоду щодо надання послуг конфіденційного зв’язку з ДП «Українські спеціальні системи» та вживає всіх заходів щодо якнайшвидшого відновлення роботи з надання адміністративної послуги щодо оформлення паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Отримати консультації з питань надання адміністративних послуг ви можете за телефоном 0647432788 або при особистому зверненні до спеціалістів ЦНАПу.

Про відновлення надання даних та інших послуг інформація буде розміщена на сайті Попаснянської міської ради.

З питань подання заяв на отримання адміністративних послуг пропонуємо звертатися до будь-якого підрозділу ЦНАП Луганської області.

Просимо вибачення за тимчасові незручності.