Попаснянська міська рада

Гапотченко Ірина Вікторівна – заступник міського голови  

Координує роботу комунальних установ, закладів міста (дошкільних навчальних закладів, ПМПЗОВ «Салют», МСЗ «Відродження», КУ Попаснянської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району») та здійснює контроль за ефективністю діяльності  вказаних установ, закладів.

Вирішує питання взаємодії з правоохоронними органами, політичними партіями та рухами, релігійними конфесіями, громадськими організаціями, ветеранськими організаціями, що діють на території міської ради, організовує вивчення громадської думки на території міста.

Приймає участь в розробці  проектів місцевого бюджету та забезпеченні його виконання відповідно до своїх направлень роботи. 

Розробляє програми з питань соціального захисту та соціального забезпечення населення, проведення культурно-масових заходів в місті, висвітлення діяльності міської ради та її виконавчого комітету в засобах масової інформації, розвитку фізкультури  і спорту, молодіжної політики, профілактики та боротьби зі злочинністю та інші цільові програми, а також здійснює контроль за їх виконанням.

Організовує роботу з підготовки та проведення  урочистостей з нагоди державних, професійних та  традиційних міських свят, взаємодіє з керівництвом  району з вищевказаних питань.

Підтримує зв'язки виконкому міськради з закладами культури, фізкультури і спорту в місті.

У  взаємодії з відділами та службами Попаснянської райдержадміністрації сприяє роботі з дітьми та молоддю міста.

Сприяє роботі  шкільних та позашкільних закладів освіти міста, здійснює взаємодію з закладами охорони здоров'я  міста.

Сприяє вирішенню питань соціального захисту населення,  контролює    питання відзначення  мешканців  міста державними нагородами.

Організовує відповідно до законодавства здійснення заходів, пов’язаних з підготовкою і проведенням референдумів та виборів до органів державної влади і місцевого  самоврядування.

Здійснює контроль за організацією і якістю обслуговування населення підприємствами торгівлі, громадського харчування та побуту незалежно від форм власності.

Забезпечує гласність у роботі міської ради та її виконавчого комітету,  здійснює взаємозв’язок виконавчих органів ради із засобами масової інформації, що діють у місті, координує  розміщення інформації  на офіційному веб - сайті міської ради.

 Координує роботу комісії з призначення стипендії міського голови обдарованим дітям та молоді міста Попасна та комісії з виплат матеріальної допомоги  з коштів міського бюджету. 

Координує роботу з  виявлення обдарованих дітей  та молоді міста і надання їм підтримки в розвитку творчого потенціалу, самореалізації та постійного духовного та фізичного самовдосконалення.

Проводить організаційно-методичну роботу з головами вуличних  та квартальних комітетів.

 Забезпечує відповідно до законодавства вирішення питань опіки та піклування.

Координує  роботу організаційного, загального  відділів, військово-облікового столу виконкому міської ради відповідно до своїх направлень роботи.

         Організовує роботу щодо  дотримання в місті прав громадян на житло.

Голова громадської комісії з житлових питань при виконкомі міської ради та відповідає за її роботу, очолює наглядову раду з питань розподілу і утримання житла у гуртожитках та використання гуртожитків і прибудинкових територій. Очолює комісію із загальнообов'язкового державного соціального страхування  у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими народженням та похованням.

Веде особистий прийом громадян.

Здійснює чергування при виконкомі міської ради у неробочі та святкові дні.

Виконує інші виконавські та розпорядчі функції за дорученням міського голови.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник