Попаснянська міська рада

Кулік Любов Анатоліївна – керуючий справами виконкому міської ради  

 

Організовує роботу з підготовки проектів документів відповідно до вимог діловодства, чинного законодавства з питань, що регламентують роботу виконавчого комітету міської ради, його відділів,   перспективних та поточних планів роботи міської ради та її виконавчого комітету.

Координує роботу щодо розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті, перевірки їх стану, відповідно до законодавства.

Забезпечує управління архівною справою.

   Організовує роботу, пов’язану з кадровими питаннями, забезпечує виконання вимог Закону України «Про державну службу», інших нормативно-правових актів з питань роботи із кадрами, забезпечує реалізацію заходів щодо добору, підготовки кадрів, підвищення їх кваліфікації, створення кадрового резерву, його оновлення, навчання і стажування.

Слідкує за проведенням мітингів, маніфестацій та інших акцій у місті.

Приймає участь у здійсненні виконкомом міської ради заходів, пов’язаних з підготовкою і проведенням референдумів та виборів до органів державної влади і місцевого  самоврядування.

 Приймає участь в розробці  проектів місцевого бюджету та забезпеченні його виконання відповідно до своїх направлень роботи. 

 Бере участь у забезпеченні гласності у роботі міської ради та її виконавчого комітету,  здійсненні взаємозв’язку виконавчих органів ради із засобами масової інформації, що діють у місті, координації  розміщення інформації  на офіційному веб - сайті міської ради.

Координує роботу в виконкомі міської ради щодо доступу до публічної інформації.

Забезпечує у виконкомі міської ради виконання вимог законодавства щодо надання адміністративних послуг. 

Складає перспективні, поточні плани роботи виконкому міської ради.

Організовує підготовку засідань виконавчого комітету, засідань сесій міської ради, матеріалів  і проектів рішень для розгляду на засіданнях та своєчасне доведення прийнятих рішень до виконавців і населення, контроль за їх виконанням.

 Контролює зберігання  офіційних документів виконавчого комітету міської ради, доступ до них осіб, яким це право надано у встановленому порядку.

Забезпечує відповідно до законодавства вирішення питань опіки та піклування.

Координує  роботу  загального  відділу виконкому міської ради відповідно до своїх направлень роботи.

Очолює   конкурсну комісію для проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування виконкому міської ради, експертну комісію.         Очолює атестаційну комісію.  

Веде особистий прийом громадян.

Здійснює чергування при виконкомі міської ради у неробочі та святкові дні.

Виконує інші виконавські та розпорядчі функції за дорученням міського голови.

 

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник