«Протягом 2019 року суб’єктами підприємницької діяльності зареєстровано 56 реєстраторів розрахункових операцій (РРО), 200 книг обліку розрахункових операцій та 61 розрахункова книга, - повідомив начальник Попаснянської державної податкової інспекції Лисичанського управління Головного управління ДПС у Луганській області Олег Волошинов.

Також посадовець повідомив, що вводяться в дію програмні РРО, і починаючи з 01 січня 2020 року платники податків зможуть їх протестувати. А з 19 квітня 2020 року платники зможуть використовувати програмні РРО. З 01 жовтня 2020 року розширюється перелік видів діяльності, щодо яких платники єдиного податку другої - четвертої груп застосовують РРО. Починаючи з 01 січня 2021 року використання програмних РРО стане обов’язковим для всіх платників єдиного податку другої – четвертої груп.

У разі виникнення питань суб’єкти підприємницької діяльності та споживачі можуть звернутися за роз’ясненнями до Центрів обслуговування платників ДПІ у м. Лисичанську (м. Лисичанськ, вул. ім. В.Сосюри, 347) та Попаснянської ДПІ (м. Попасна, вул. Калюжного, 2б), які відкриті для відвідувачів з понеділка по четвер з 9:00 до 18:00, у п’ятницю з 9:00 до 16:45, перерва з 13:00 до 13:45.

Лисичанське управління Головного

управління  ДПС у Луганській області