Протягом восьми місяців 2019 року платники податків міст Лисичанська, Новодружеська, Привілля та Попаснянського району сплатили до бюджетів усіх рівнів 659 млн 138,1 тис. гривень. При цьому місцеві бюджети отримали 426 млн 40,8 тис.грн, та 233 млн 97,3 тис.грн – державний бюджет.

Лисичанське управління Головного управління ДПС у Луганській області звертає увагу платників, що державною Казначейською службою України на виконання пункту 3 Постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунка (IBAN) в Україні» здійснено заміну діючих рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевого бюджетів відповідно до вимог стандарту IBAN (29 літерно-цифрових символів) із збереженням номера рахунку аналітичного обліку – не більше 14 цифрових символів.

Перехід на міжнародні номери рахунків при обслуговуванні бюджетів за доходами буде здійснено Казначейством з 01 жовтня 2019 року. Відповідно, з 01 жовтня 2019 року будуть змінені реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту IBAN.

З інформацією про рахунки можна буде ознайомитись на офіційному порталі Територіальних органів ДФС у рубриці «Бюджетні рахунки»

Лисичанське управління Головного

управління ДПС у Луганській області