Законом України «Про адміністративні послуги» (далі – Закон) визначено правові засади реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання адміністративних послуг.

«За 10 місяців 2019 року Центрами обслуговування платників Попаснянської ДПІ та ДПІ у м. Лисичанську Лисичанського управління надано 11 452 адміністративні послуги» - зазначила виконуюча обов’язки начальника Лисичанського  управління Головного управління ДПС у Луганській області Ірина Філімонова - «Найбільш запитуваними платниками з них були:

- послуги з видачі реєстраційного номера облікової картки платника – 4980;

- видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків – 2540;

- реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 739;

- надання витягів з реєстру платників єдиного податку – 678;

- реєстрація платників єдиного податку – 659;

- реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 543».

Посадовець наголосила, що відповідно до норм Закону, фізична особа, у тому числі фізична особа - підприємець, має право на отримання адміністративної послуги незалежно від реєстрації її місця проживання, крім законодавчо встановлених випадків. Юридична особа має право на отримання адміністративної послуги за місцезнаходженням такої особи або у випадках, передбачених законом, - за місцем провадження діяльності або місцезнаходженням відповідного об'єкта. В доповнення нагадала, що платники  податків мають  можливість отримати повний  комплекс  адміністративних послуг у Центрах обслуговування платників Попаснянської ДПІ (м. Попасна, вул. Калюжного, 2Б)  та ДПІ у м. Лисичанську (м. Лисичанськ, вул. ім. В.Сосюри, 347), понеділок – четвер з 09 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв., п’ятниця - з 09 год. 00 хв. до 16 год. 45 хв., перерва з 13 год. 00 хв. до 13 год. 45 хв.

Лисичанське управління Головного

управління ДПС у Луганській області