У п’ятницю, 21 лютого, на базі Попаснянського міського спортивного закладу «Відродження» пройшли обласні змагання з міні-футболу серед державних службовців та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

Розпочався турнір з урочистого підняття Державного прапора України, виконання Державного гімну та традиційних привітань команд від в.о. голови Попаснянської райдержадміністрації Романа Колесника, Попаснянського міського голови Юрія Онищенка, головної спеціалістки управління молоді та спорту Луганської облдержадміністрації Наталії Воюшиної, очильниці районної Профспілки працівників державних установ Тетяни Діхтярьової.

Змагання з футзалу проходили з великою емоційною напругою у впертій і напруженій боротьбі. Футболісти демонстрували гарну фізичну підготовку та вміння вправно володіти м’ячем.

Переможцями змагань стала команда попаснян, ІІ місце зайняла команда марківчан, а ІІІ посіла команда зі Старобільську. Кращими гравцями стали Сергій Андрійчук (Попасна), Володимир Личман (Марківка) та Руслан П’ятих (Старобільськ).