Норвезька рада у справах біженців спільно з Міністерством закордонних справ Норвегії розпочала проведення тренінгів для діючих підприємців та людей, які планують в майбутньому відкрити свою справу. Дані тренінги присвячені маркетингу і керуванню фінансами, і їх метою є надання знань для підвищення ефективності і прибутковості своєї справи.

Даний тренінг відбувся у залі засідань Попаснянської міської ради, в якому взяли участь підприємці міста та району. В рамках тренінгу слухачі прослухали матеріали з маркетингу і керування фінансами та виконали практичні завдання на вищевказані теми. Крім цього, на занятті були надані юридичні консультації з питань підприємництва, реєстрації, трудового законодавства і т.п.

Очікується, що після проходження навчання слухачі отримають знання та практичні інструменти для виходу на нові ринки, розуміння своїх конкретних переваг, аналізу існуючих ринків, управління фінансами в своїй справі, зможуть проаналізувати свої слабкі і сильні сторони, скласти план розвитку своєї справи і в цілому істотно поліпшити свої фінансові показники або отримати детальне уявлення про те, як організувати власний бізнес в майбутньому.