Попаснянська державна податкова інспекція Лисичансько управління Головного управління ДПС у Луганській області повідомляє, з метою забезпечення реалізації вимог Кабінету Міністрів України від 19 червня 2019 року №537 «Про утворення територіальних органів Державної податкової служби», керуючись розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 682-р «Питання Державної податкової служби», Положення про Головне управління ДПС у Луганській області, затвердженим наказом Державної податкової служби України (далі ДПС) від 12.07.2019 № 14 «Про затвердження положень про територіальні органи ДПС» та наказом ДПС від 28.08.2019 № 36 «Про початок діяльності Державної податкової служби України», з урахуванням листа ДПС від 28.08.2019 №528/7/99-00-01-01-02. Розпочинає виконання Головним управлінням ДПС у Луганській області функцій і повноважень Головного управління ДФС у Луганській області.

Попаснянська ДПІ Лисичансько уравління

Головного управління ДПС у Луганській області