Попаснянська міська рада

1. Про погодження графіку роботи бару-магазину «Пивний двір», розміщеного за адресою: м. Попасна, вулиця Ніколенка, 16/2.
2. Про хід виконання заходів щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.
3. Про встановлення тарифу на послуги з перевезення пасажирів у міському пасажирському транспорті.
4. Про затвердження переліку адміністративних послуг, що будуть надаватися через Мобільний ЦНАП, маршрутів та графіку виїздів. /додаток 1/ /додаток2/
5. Про роботу комісії з розгляду питань розташування тимчасових споруд (металевих гаражів) у м.Попасна.
6. Про виконання місцевого бюджету міста Попасна за І півріччя 2020 року.
7. Про внесення змін до рішення виконкому міської ради від 25.01.2019 №12 «Про розподіл обов'язків між членами виконавчого комітету Попаснянської міської ради VІ скликання (у новій редакції)».
8. Про встановлення тарифу на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послугу з постачання теплової енергії, яку надає ФОП Котова Ю.О. для категорії «інші споживачі».
9. Про встановлення тарифу на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та послугу з постачання теплової енергії, яку надає ФОП Мосіященко В.Ф. для категорії «бюджетні установи».
10. Про встановлення тарифу на постачання теплової енергії, яку надає ФОП Фоменко Є.І. для категорії «бюджетні установи».
11. Про затвердження протоколу № 4 від 21 вересня 2020 року засідання комісії з розподілу та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб у м. Попасна. /протокол/
12. Про затвердження протоколу №7 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 22 вересня 2020 року. /протокол/
13. Про затвердження містобудівних умов та обмежень.
14. Про затвердження комплексної схеми розміщення  тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності та архітектурні типи в межах вулиці Герцена міста Попасна.

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник