Попаснянська міська рада

1. Про роботу зі зверненнями громадян у виконкомі міської ради.

2. Про підготовку та проведення в місті Попасна свята Масляної. (із додатками)

 3. Про визначення видів та узгодження з Попаснянським РВ з ПП Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України переліку об’єктів для відбування засудженими та правопорушниками громадських робіт.

4. Про встановлення двоставкового тарифу на послуги з теплопостачання, які надає ТОВ «ДЕМ І К» для опалення Попаснянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Луганській області.

 5.  Про надання згоди станційно-лінійній дільниці №3 м. Попасна ПАТ «УКРТЕЛЕКОМ»  на монтаж обладнання в житловому будинку №48 по вул. Первомайська у м. Попасна.

  6. Про схвалення проекту міської Програми розвитку  житлово-комунального господарства та благоустрою м. Попасна на 2017 рік.

 7. Про схвалення проекту Програми приватизації майна комунальної власності територіальної громади міста Попасна на 2017 – 2020 роки. (із додатком)

 8. Про схвалення проекту Програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей на 2017 - 2018 роки. (із додатком)

9. Про схвалення проекту Програми проведення культурно-масових заходів в м. Попасна на 2017 - 2018 роки. (із додатком)

 10. Про схвалення проекту міської цільової Програми роботи з обдарованими дітьми та молоддю м. Попасна на 2017 - 2018 роки. (із додатками)

11. Про схвалення проекту міської Програми розвитку фізкультури і спорту у м. Попасна на 2017 рік. (із додатком

12. Про схвалення проекту Програми загальноміських заходів по роботі з головами вуличних та квартальних комітетів м. Попасна на 2017 рік.

13.  Про схвалення проекту Програми  висвітлення діяльності Попаснянської міської ради та її виконкому в  засобах масової інформації на 2017 рік.

14.  Про схвалення проекту Програми  з питань соціального захисту  та соціального забезпечення населення  м. Попасна на 2017 рік.

 15. Про включення до числа службових квартири №14 в будинку №4 по вул. Бахмутська у м. Попасна. 

16. Про включення до числа службових квартири №32 в будинку №2 на пл. Героїв у м. Попасна.

17. Про внесення доповнень до рішення виконавчого комітету Попаснянської міської ради від 15.11.2016 №121 «Про План діяльності виконавчого комітету  Попаснянської міської ради  з підготовки проектів регуляторних актів на 2017 рік».


Важливо!
 • До уваги членів виконавчого комітету!
 • Що робити при надзвичайній ситуації

 • Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник