Попаснянська міська військова адміністрація

Поштова адреса для листування: 61003, м.Харків, майдан Конституції, 1, під'їзд 4

Сьогодні,12 січня, у Попаснянському міському спортивному закладі «Відродження», під патронатом міського голови Юрія Онищенка, відбувся турнір з міні-футболу, присвячений 2-й річниці створення Попаснянської міської федерації футболу. У турнірі взяли участь 8 команд: Попаснянського відділу поліції, ТДВ «Попаснянський ВРЗ», структурного підрозділу «Попаснянське вагонне депо», ДЮСШ, структурного підрозділу «Попаснянська дистанція колії», Попаснянського залізничного ліцею, команда освітян та структурного підрозділу «Попаснянська дистанція зв’язку».

Боротьба за перемогу була дуже пекельною, турнір тримав протягом 8 годин. За результатами змагань переможцем турніру стала команда структурного підрозділу «Попаснянське вагонне депо», друге місце посіла команда Попаснянського відділу поліції, почесне третє місце виборола команда ДЮСШ.