Попаснянська міська рада

У суботу, 13 липня, на спортивному майданчику зі штучним покриттям по вулиці Первомайська відбувся турнір з міні-футболу, присвячений 5–й річниці визволення міста Попасна від незаконних збройних формувань. Турнір був організований Попаснянською міською федерацією футболу при підтримки виконавчого комітету Попаснянської міської ради. За перемогу змагалися чотири команди. Попаснянска команда "Локомотив" зустрілася на полі з командами "Самсон" з Сєвєродонецька, "Троя" з Троїцького (Троїцький район) і командою з селища Володимирівка (Донецька область).

Попаснянский "Локомотив" у своєму першому матчі з командою "Троя" зіграв з рахунком 1:5, поступившись команді-гостю. Друга гра з "Самсоном" закінчилася з рахунком 4:0 теж не на користь попаснянских футболістів. Перемогу "Локомотив" отримав в грі з командою з Донецької області з рахунком 4:1.

За підсумками турніру призові місця розподілилися таким чином: команда з Володимирівки зайняла - 4-е місце, "Локомотив" виборов 3-є місце, "Троя" - 2-е місце. Команла "Самсон" стала переможцем турніру. Команди, що зайняли призові місця, отримали медалі та кубки.

 

Організаційний відділ
виконкому Попаснянської міської ради

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник