Друзі! Відбулась чергова зустріч Громадської молодіжної ради міста Попасна.
Ми затвердили Місію, Бачення та Мету! Це перемога! Було багато цікавих поглядів та пропозицій, але ми прийшли до спільного рішення.

Обговорювали яскраві моменти з історії міста. Думали, які можливо створити цікаві туристичні маршрути та яку екскурсію можливо провести для друзів, які до нас приїжджають. Розмовляли про можливість створення постійної фото – виставки, де будуть зображені ретро –фото поряд з сучасним фото окремого місця/будинку і т. п.
Розпочалась активна робота з організації Фестивалю кіберспорту. Реєстрація на фестиваль вже почалась! Тож – не зволікайте! Всіх охочих запрошуємо до участі!

Будемо приймати участь у всеукраїнському уроці та Фестивалі Вареників. Та нарешті наблизились до розробки нашого унікального логотипу.

Далі буде!

• До уваги членів виконавчого комітету
  • Опитування