1 червня 2019 року в місті Рубіжне відбувся Чемпіонат Луганської області з класичного жиму лежачи. Традиційно вихованці Попаснянського міського спортивного закладу «Відродження» взяли участь у даному чемпіонаті та показали високі результати.
В категорії дівчата Шаталова Олена (до 57 кг) зайняла І місце. В категорії юніорки Говорова Елеонора (до 52 кг) та Купаєва Катерина (до 72 кг) посіли І місце. В категорії жінки Мацюк Наталія (до 52 кг) та Рассоха Ольга (+84 кг) – І місце.
В категорії юнаки Михальський Олександр (до 66 кг) виборов ІІ місце, Кравцов Олександр (до 66 кг) – ІІІ місце. В категорії юніори Скиба Данило (до 74 кг) та Наумов Іван (до 83 кг) посіли І місце, а Редько Андрій (до 83 кг) – ІІІ місце.
Спортсмени висловлюють подяку міському голові Онищенку Ю.І. за організацію поїздки на Чемпіонат області.

• До уваги членів виконавчого комітету!