Попаснянська міська рада

Про фінансово-господарську діяльність Попаснянського МСЗ «Відродження» за 2019 рік.

Про фінансово-господарську діяльність Попаснянського КП «СКП» за 2019 рік.

 Про фінансово-господарську діяльність КУ Попаснянської міської ради «Трудовий архів територіальних громад району» за 2019 рік.

Про визначення видів та погодження з Попаснянським РВ філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області переліку об’єктів та видів робіт для відбування  правопорушниками громадських робіт на 2020 рік.

Про визначення видів та погодження з Попаснянським РВ філії ДУ «Центр пробації» в Луганській області переліку об’єктів та видів робіт для відбування засудженими громадських робіт на 2020 рік.

Про визначення видів оплачуваних суспільно-корисних робіт та переліку об’єктів для їх відбування правопорушниками протягом 2020 року.

Про затвердження протоколу № 2 засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті міської ради від 18 лютого 2020 року. (протокол)

Про зняття закріплення права на житло за дитиною, позбавленої батьківського піклування, Тюріним Віктором Олександровичем.

Про зняття закріплення права на житло за дитиною, позбавленої батьківського піклування, Тюріним Володимиром Олександровичем.

Про  присвоєння поштової адреси житловому будинку, що  знаходиться у м.Попасна по вул.  Піщана, 47.

Про списання домоволодіння  №  ...  по вул. Бахмутська  у  м. Попасна, яке належить  на праві   приватної власності гр.   Д..........

Про списання домоволодіння  № ... по вул. Осєдача  у  м. Попасна, яке належить на праві   приватної власності гр.   А.............

Важливо!
 • Графік роботи підприємств міста, які надають житлово-комунальні послуги на період дії карантину
 • Як вберегтися від коронавірусу
 • Що робити при надзвичайній ситуації


 • Робоча група з розробки Стратегії Попаснянської ОТГ

  Оперативна інформація

  Оперативна інформація

  Єдина система місцевих петицій

  Електронні петиції

  Погода  Лічильник