Добрий вечір! У Громадській молодіжній рада міста Попасна він був продуктивний! Сьогоднішня зустріч була оповита весною, а точніше, тим, що стає видним для ока крім зелененької трави та квітів після того, як сходить сніг. Питання сміття завжди викликає дискусію. Тож ми обговорювали майбутній eco-challenge! Старт планується наступного тижня! Сподіваємось на вашу підтримку!
Також на наступному тижні буде стартувати програма стажировки в органах місцевого самоврядування.
Тиждень буде насичений!
Аналізували відповіді соціологічного дослідження та обговорили заходи щодо залучення більшої кількості школярів старших класів до його проходження та ще вирішили попитатись, чи подобаються населенню м. Попасна міські та районні святкові заходи.
Далі буде!

• До уваги членів виконавчого комітету
  • Опитування