ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

1. Про  встановлення ставок єдиного та фіксованого податків.
  2. Про стан роботи Попаснянського РВ УМВС України в Луганській області щодо боротьби зі злочинністю та профілактики правопорушень на території м.Попасна.
  3. Про затвердження Програми профілактики та боротьби зі злочинністю на  території міста Попасна на 2011 рік.
  4. Про внесення змін та доповнень  до  Плану соціально-економічного розвитку м.Попасна на 2011 рік.
  5. Про затвердження Положення про порядок розміщення, відкриття та роботи об`єктів громадського харчування ( кафе, барів, ресторанів та інше).
  6. Про скасування рішень міської ради шостого скликання від 14.03.2011 р. №8/22, від 14.04.2011 р. №9/16.
  7. Про надання дозволу на списання з балансу ПКП «Місто» заборгованості квартиронаймачів.
  8. Про підготовку ПМПЗОВ «Салют» до літньої оздоровчої  кампанії 2011 року.
  9. Про організацію літньої оздоровчої кампанії 2011 року  в дошкільних навчальних закладах міста.
  10. Про  додержання   перевізниками умов договорів стосовно організації перевезень пасажирів  на міських автобусних маршрутах загального користування.
  11.   Про надання права викупу 4/100 частини вбудованого нежилого приміщення, розташованого на 1-му поверсі 9-ти поверхового жилого будинку за адресою м.Попасна Луганської обл., вул.Первомайська,58.
  12. Про надання права викупу 9/100 частки нежитлової будівлі,розташованої за адресою м.Попасна Луганської обл.., вул.Первомайська,63.
  13. Про  внесення змін та доповнень до рішення міської ради від  02.12.2010 р.№3/18 «Про план підготовки проектів регуляторних актів Попаснянської міської ради на 2011 рік».
  14. Про  офіційний веб-сайт Попаснянської міської ради у мережі  інтернет.
  15. Про скасування рішення виконавчого комітету Попаснянської  міської ради від 14.03.2000 р. № 3 «Про надання земельної ділянки під будівництво індивідуального житлового будинку і господарських будівель і споруд у м.Попасна по вул. Б.Хмельницького, 8, гр. Фесенко Клавдії Іларіонівни,  яка  прож. м.Попасна вул. Б.Хмельницького, 25».
  16. Про розробку технічної документації та проекту відведення із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують права на земельні ділянки  у м. Попасна.
  17. Про порядок розташування  тимчасових споруд у м. Попасна.
  18. Про  поновлення договорів оренди землі в м. Попасна.
  19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що  посвідчують  право оренди на земельні  ділянки у м. Попасна.
  20. Про затвердження доповнення до переліку земельних ділянок несільськогосподарського призначення, на    яких  знаходяться об’єкти  нерухомого майна для   продажу  у приватну власність у 2011 р. у м. Попасна.
  21. Про надання дозволу  на проведення експертної грошової оцінки        земельної ділянки у м.Попасна.
  22. Про припинення   права  користування земельною ділянкою на умовах  оренди у м.Попасна.
  23. Про  розташування тимчасової  споруди у м. Попасна.
  24. Про  затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів,що посвідчують право власності   на земельні ділянки у м. Попасна
  25. Про надання згоди п/п Склярову І.В. на передачу в суборенду п/п Головченку В.Г. земельної ділянки по вул.Леніна, біля будинку №153 у м.Попасна.
  26. Різне.